KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12872123
nr 1287 2123
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Stockholmsmotiv, signerad, 47x67 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:33:57
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr